Mini Podhale Tour w Czarnym Dunajcu (zdjęcia)

Środa, 8 września 2021 08:51

W Czarnym Dunajcu, na stadionie sportowym - rozegrany został Grand Prix Gminy w ramach zawodów rowerowych "Mini Podhale Tour".

Organizatorem imprezy jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice. Mini Podhale Tour, to rywalizacja składająca się z czterech oddzielnych zawodów. W ramach tegorocznej edycji imprezy rozegrano już wyścigi w Spytkowicach i Rabce-Zdroju.

Niedzielny Grand Prix Gminy Czarny Dunajec jest przedostatnim etapem. W sobotę 11 września zawodnicy wystartują w Grand Prix Gminy Raba Wyżna Raba Wyżna (parking Banku Spółdzielczego, obok kościoła)

W zawodach mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna do 15 lat, rywalizacja odbywa się w dziesięciu kategoriach wiekowych, limit uczestników 150 osób. Ponadto poza konkursem zostanie rozegrany wyścig dla chętnych, którzy mają 16 lat i więcej.

Zobacz wyniki zawodów w Czarnym Dunajcu oraz aktualne wyniki klasyfikacji generalnej po trzech edycjach imprezy.

Udział w zawodach jest bezpłatny Uczestnicy są klasyfikowani w kategoriach wiekowych w każdym Grand Prix, oraz w klasyfikacji generalnej Mini Podhale Tour o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

opr.s/ zdj. Jakub Wojtyczek
Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama