SNOW EXPO SKI TEST w ośrodku Słotwiny Arena

Czwartek, 13 stycznia 2022 21:31

SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce, odbywające się już przez czwarty sezon zimowy.

W najbliższy weekend, w dniach 15 i 16 stycznia 2022 roku w Krynicy-Zdroju, na stoku Słotwiny Arena fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski kilkunastu producentów sprzętu.

W pobliżu dolnej stacji wyciągu, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:
BATALEON SNOWBOARDS, DAKINE, DYNASTAR, FLOW, FLUX, HEAD, K2, MAJESTY, NIDECKER, NOBILE, RIDE, ROME SDS, ROSSIGNOL, SIMS, VOLKL, WED’ZE by Decathlon.

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami.
Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Po raz pierwszy będzie można także testować najnowszą kamerę sportową kamera GoPro HERO 10 Black firmy GoPro, która jest Partnerem SNOW EXPO SKI&SNOWBOARD TEST 2022. Będą konkursy i specjalne oferty.


„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Czwarty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.


mat. prasowy
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama