Red Bull Jump & Freeze. To będzie najbardziej szalone morsowanie tej zimy!

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 14:00

Już 26 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrane zostaną jedyne w swoim rodzaju zawody, które na całym świecie przyciągają śmiałków poszukujących niecodziennych wyzwań.

Już niebawem 30 drużyn wykona spektakularny zjazd zaprojektowanymi przez siebie pojazdami, zakończony skokiem do basenu z zimną wodą. Jury, w którego skład wejdą m.in. skialpinista Andrzej Bargiel i pilot akrobatyczny Łukasz Czepiela, wyłoni zwycięzców oceniając walory artystyczne i sportowe każdego z przejazdów. Kreatywni konstruktorzy mogą już dziś zgłaszać swoje maszyny na redbull.pl/jumpandfreeze.Wielu osobom już samo wejście zimą do lodowatej wody wydaje się pomysłem szalonym. 30 drużyn entuzjastów mocnych wrażeń i dobrej zabawy na stoku, którzy 26 lutego zameldują się na starcie Red Bull Jump & Freeze, z pewnością udowodni, że nawet morsowaniu można dodać dodatkowych skrzydeł! W zaprojektowanych i własnoręcznie zbudowanych pojazdach wykonają widowiskowy zjazd po 100-metrowym stoku narciarskim, zakończony stylowym skokiem i lądowaniem w basenie wypełnionym zimną wodą.


Przejazdy ekip składających się z maksymalnie trzech osób oceniane będą przez jury, w skład którego wejdą Andrzej Bargiel, Łukasz Czepiela, a także osobistości ze świata show biznesu i Tik Toka. Sędziowie oceniać będą uczestników biorąc pod uwagę dwa elementy:
  • SHOW – czyli walory artystyczne pojazdu, stroje i pokaz, jaki zawodnicy zaprezentują przed startem
  • SKOK – w którym uzyskana punktacja zależeć będzie od stylu i dynamiki zjazdu, lotu, jak również efektownego lądowaniaO wyniku zdecyduje suma zdobytych punktów. Warto się postarać, gdyż na zwycięską drużynę czeka niezwykła przygoda. Kapitan wygranej ekipy będzie miał do wyboru jedną z trzech opcji:
  • Przelot samolotem akrobacyjnym z Łukaszem Czepielą, lub
  • Przejazd driftowy z Kubą Przygońskim, lub
  • Wyprawę skitourową w Tatry z Andrzejem Bargielem
  • Dodatkowo każdy członek triumfującej drużyny otrzyma zegarek Instinct marki GARMIN.


Jeśli wciąż poszukujesz nowych wyzwań, a kreatywność to twoje drugie imię, ta impreza zdecydowanie jest dla Ciebie. Zaprojektuj maszynę gotową do skoku i już dziś wyślij zgłoszenie na: redbull.pl/jumpandfreeze.

Harmonogram zgłoszeń:
Od 17.01.2022 do 10.02.2022 - Internetowe zgłoszenia do projektu
Do 14.02.2022 - Ogłoszenie zespołów zakwalifikowanych do finału

Partnerami wydarzenia są Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, GARMIN i Tik Tokmat. prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama