X Puchar Misia Stramusia już jutro

Piątek, 18 lutego 2022 13:52

Wielkimi krokami zbliża się największe narciarskie wydarzenie dla dzieci -zawody Puchar Misia Stramusia. To świetna okazja do podsumowania zdobytych w sezonie umiejętności.

Organizator Szkoła Narciarska Strama, która od 20 lat specjalizuje się w szkoleniu narciarskim dzieci, zaprasza narciarzy w kategorii klub (do 10 roku życia), w kategorii do rekreacja (do 15 r.ż), oraz snowboardzistów (do 16 r.ż.).

Uroczyste rozpoczęcie zawodów z Misiem Stramusiem odbędzie się o godz: 9. 45, następnie o godz. 10.00 rozpoczną się przejazdy, zgodnie ze szczegółowym harmonogramem startów. Na narciarzy czeka emocjonujący tor typu SKI CROSS, a na snowboardzistów slalom.

Każdy z zapisanych dzieci może zapoznać się z trasą przejazdu, w przed dzień zawodów podczas treningu pod okiem Instruktorów szkoły Strama ( w godz. 15.00-16.00 - rekreacja, 16.00-17.00- klub, 17.00-18.00 snowboard).

Podczas zawodów na dzieci czekają także atrakcje poza narciarskie. W czasie dnia rozegrany zostanie także Rodzinny Puchar – to bardzo lubiana konkurencja dla duetów tata/mama +dziecko, podczas której rodzic biegnie na rakietach śnieżnych, a dziecko zjeżdża na nartach/lub snowbaoardzie. Wygrywa zespół, który będzie miał najlepszy czas!

Każdy mały uczestnik zawodów o Puchar Misia Stramusia otrzyma dyplom i medal za udział oraz upominki od sponsorów np. pakiety kosmetyków od ZIAJA.

Na dzieci, które staną na podium czeka moc nagród od sponsorów mi. In. Bilety ufundowane przez sponsorów Tremy Szaflary, Termy Chochołowskie, Gorący Potok, oraz Energylandia , Kolejkowo. Zdobywcy podium otrzymają, także nagrody od Barbie i Hotwheels i Rossignol.

Na koniec na uczestników czeka słynne wielkie losowanie podczas którego, każdy z uczestników zawodów będzie miał szanse na:
- Wyjazd g
rodziny 2+1 na narty do Alpenhotel Kindl ****
-Weekendowy Rodzinny Pobyt w Nosalowy Dwór Resort and Spa
- Rodzinne NABE Spa,
- Rodzinną kolację w restauracji Marilor ufundowaną przez hotel Nosalowy Dwór Resor i Spa
- Rodzinną kolację w Restauracji Regionalnej ufundowaną przez hotel Nosalowy Dwór Resor i Spa
-Rodzinne zwiedzanie trasy turystycznej Kopalni soli Wieliczka
- Rodzinny wjazd na Kasprowy Wierch
- Wycieczkę dla dziecka i rodzica – Budapeszt ufundowaną przez Centrum Wycieczek STRAMA Zakopane
- Kursy narciarskie z Misiem Stramusiem od Szkoły Narciarskiej Strama
-Całosezonowy SKI Pass do Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal na sezon 2022/23

Przybywajcie bo naprawdę będzie się działo 

Miejsce: Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal -Zakopane, ul. Balzera 30
Start : 9:45
Opłata: Jedno dziecko 100 zł, W przypadku rodzeństwa drugie dziecko 80 zł, trzecie 60 zł

Zapisy: www.strama-szkola.pl lub osobiście w Szkole Strama.


Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama