Do rozpoczęcia sezonu zimowego pozostały dwa miesiące

Niedziela, 25 września 2022 12:00

Polacy należą do jednej z najbardziej aktywnych narciarsko nacji świata. Około 15 proc. Polaków aktywnie uprawia narciarstwo i wielu z nas zastanawia, jak będą kształtowały się ceny karnetów narciarskich. Grupa Pingwina zaprezentowała nowy cennik karnetów sezonowych Pingwin Pass.

Pingwin PASS – jeździsz, ile chcesz!

W nadchodzącym sezonie zimowym 2022/2023 na narciarzy i snowboardzistów czekają elastyczne oferty. Dostępny jest najnowszy karnet Grupy Pingwina - Pingwin PASS. Wraz z nim narciarz otrzymuje nielimitowany dostęp do nowoczesnych tras narciarskich w Polsce przez cały rok.

Karnet Pingwin PASS daje szansę optymalnego dostosowania do naszych potrzeb. Narciarz może wybrać karnet sezonowy na ulubioną stacją narciarską z Grupy Pingwina lub zdecydować się na dostęp do wszystkich 5 stacji:

Słotwiny Arena SKi & Bike Park w Krynicy-Zdroju,
Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle,
Czarny Groń w Rzykach,
Kasina Ski & Bike Park w Kasinie Wielkiej,
Kurza Góra Ski & Bike Park na Mazurach.

Dla najbardziej aktywnych i wymagających przygotowany został całoroczny Pingwin PASS SKI & BIKE, czyli narty i rower bez limitu ważny we wszystkich stacjach Grupy.
Decydując się na wspólny karnet pięciu ośrodków narciarskich, fani zimowego szaleństwa zyskują możliwość nieograniczonej jazdy na stokach należących do Grupy Pingwina, oferujących łącznie prawie 20 km tras narciarskich!

DODATKOWE KORZYŚCI
Karnet daje również dodatkowe korzyści, w tym bezpłatne jazdy w Sylwestra i Święta, bezpłatne codzienne jazdy wieczorne oraz bezpłatny wstęp do Zimowych Stref Dziecięcych. Warto wspomnieć, że do każdego karnetu Pingwin PASS dodawany jest darmowy karnet dla dziecka (do 8.r.ż.), co stanowi atrakcyjną ofertę dla rodzin z dziećmi.
Największą zaletą karnetu jest to, że narciarze korzystają z niego kiedy chcą, bez stania w kolejkach. Komfortowe warunki do zimowej jazdy zapewnia nowoczesna infrastruktura, świetnie przygotowane trasy, najnowocześniejszy sprzęt w wypożyczalni, centrum testowe oraz fachowi doradcy i trenerzy. Dla snowboardzistów nie lada atrakcją będą dwa najbardziej progresywne snow parki w Polsce.
Najbardziej rozszerzona wersja karnetu czyli Pingwin PASS SKI & BIKE zapewnia całoroczny wstęp do największego kompleksu tubingu w Europie, znajdującego się w Kurzej Górze, darmowe wyjazdy turystyczne koleją linową latem i zimą, dostęp do dwóch pumptrack’ów (Czarny Groń i Kasina Ski & Bike Park), a zimą wejścia na lodowisko w Kurzej Górze. Zapalonych rowerzystów ucieszy nielimitowany dostęp do trzech Bike Parków: Kasina Ski & Bike Park, Słotwiny Arena oraz Skolnity Ski & Bike Park. Wszystkie trzy projektowane były przez cenionych specjalistów w Polsce! Karnet upoważnia do wejścia na Wieże widokowe w Krynicy-Zdroju i Kurzej Górze, a także do Muzeum Moped Retro w ośrodku Kasina Ski&Bike Park.

GRUPA PINGWINA – LIDER NA RYNKU SPORTÓW NARCIARSKO-ROWEROWYCH
Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach (Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach (Kurza Góra) tworzących serdeczną atmosferę zarówno dla pasjonatów białego szaleństwa jak i dla całych rodzin, dając im możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, na snowboardzie, na rowerze albo po prostu na spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce. Ośrodki Grupy Pingwina słyną z tego, że bardzo dbają o jakość obsługi i infrastruktury: narciarze twierdzą, że trzyma wręcz alpejski poziom. Jako jedyny operator w Polsce Grupa Pingwina oferuje unikalny całoroczny karnet Pingwin PASS Ski & Bike na narty i rower oraz miłe niespodzianki.

Cena karnetu narciarskiego, całorocznego na jedną ze stacji Grupy Pingwina to wydatek rzędu 1599 zł, na wszystkie 5 stacji 1799 zł. Juniorzy i seniorzy karnet kupić mogą o 200 zł taniej.

Więcej informacji na temat karnetów Pingwin PASS znajduje się na: www.grupapingwina.pl
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama