Puchar Zakopanego - Harenda (zdjęcia)

Wtorek, 18 lutego 2014 12:02

W minioną niedzielę w centrum rodzinnej rekreacji Harenda rozegrano III edycję Pucharu Zakopanego. Do rywalizacji przystąpiło prawie 70 zawodników z całego kraju, którzy przyjechali na zawody nawet z Gdańska! Wśród kobiet najlepsze okazały się Anna Ombach, Izabela Wysocka oraz Agnieszka Schwenk – Sapeta.

Prawdziwe emocje rozegrały się wśród mężczyzn III grupy, która przed zawodami miała dwóch liderów. Na Harendzie lepszym okazał się Grzegorz Majcher, który wyprzedził Macieja Komorowskiego i tym samym objął w rankingu I miejsce.

W pozostałych kategoriach wygrali Wojciech Gajewski, Michał Wojtiuk oraz Bartłomiej Gąsienica ­Józkowy.

Do zakończenia Pucharu Zakopanego pozostała już tylko jedna edycja ­ 2 marca 2014 na Kasprowym Wierchu (zapisy na www.pkl.pl).

Biuro Promocji Zakopanego zaprasza również wszystkich na WIELKI FINAŁ Pucharu Zakopanego do Apres Ski Zakopane (Plac Niepodległości w Zakopanem) w dniu 2 marca 2014 o godzinie 18.00. Podczas finału odbędzie się również dodatkowa konkurencja dla zwycięzców klasyfikacji poszczególnych kategorii Pucharu Zakopanego, a będzie nim konkurs wiedzy pt. „Narciarstwo alpejskie w historii Zakopanego”. Zostaną również przygotowane dodatkowe pytania o marce KIA. Zawodnik, który uzyska za swoje odpowiedzi największą ilość punktów zostanie zwycięzcą Pucharu Zakopanego oraz nagrody głównej samochodu osobowego KIA RIO.

opr.s/

źródło: mat. prasowy

komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama