Koziniec Ski - Czarna Góra

Ośrodek Narciarski Koziniec - Czarna Góra ulokowany jest w miejscowości Czarna Góra w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej, Bukowiny i Zakopanego. Czteroosobowa kolejka linowa wywiezie w przeciągu godziny 2400 amatorów białego szaleństwa. Nasza karczma zapewni Państwu rozkosz dla podniebienia, a widokowy taras ukoi wszystkie troski. Przygotowaliśmy również Kubusiowe Przedszkole dla naszych najmniejszych pociech, do którego możecie Państwo oddać swoje maluchy na kilka godzin. Zajmą się nimi wykwalifikowani instruktorzy, którzy pomogą postawić pierwsze kroki na nartach. Miłośnikom aktywnego wypoczynku oferujemy panoramiczną trasę biegową o długości około 4 km, a dla miłośników freestyle przygotowaliśmy bez wątpienia najlepszy snowpark w Polsce.

Wyciąg jest czynny 7 dni w tygodniu, w sezonie zimowym,
w godzinach od 9.00 do 22.00

materiały ze strony http://www.koziniec-ski.pl/

Informacje o wyciągach i trasach narciarskich
  • 1 / m
  • 3 / 2200 m
  • 1
  • 1
  • 1
Dodatkowe informacje
Dane adresowe
Adres
34-532 Czarna Góra
Godziny otwarcia:
od 9.00 do 22.00
Telefon
605 050 184
E-mail
info@koziniec-ski.pl
Strona www
koziniec-ski.pl
Wiadomości
Niedziela, 19 marca 2017 17:20

Wiosna! Zamykają się pierwsze stacje

Jak na drugą połowę marca przystało, pogoda robi się coraz bardziej wiosenna, temperatura rośnie a kolejne stacje narciarskie w Małopolsce kończą sezon narciarski.

Piątek, 1 stycznia 2016 13:55

Ruszają kolejne stacje!

Wczoraj i dziś ruszyło sporo nowych miejsc a utrzymująca się temperatura poniżej zera sprawia że śnieg produkuje się na potęgę!

Stacje narciarskie
Reklama