Startuje Długa Polana, Szymoszkowa i Koziniec, na dobre sezon zaczyna też Wierchomla

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Warunki pogodowe nie sprzyjają w ostatnich dniach narciarzom - a mocny i ciepły wiatr obrócił w niwecz starania wielu stacji. Są jednak takie które poradziły sobie z przeciwnościami.

Już dziś po południu startuje Długa Polana w Nowym Targu. Ten lubiany i znany od lat stok zyskał w tym roku nową bardzo fajną knajpę ze słonecznym tarasem. Podobno pojawić się mają także nowe atrakcje dla najmłodszych. Podglądaliśmy tam wczoraj wieczór ostatnie przygotowania. Od 16 w sobotę wszyscy chętni będą jeździć gratis, w kolejnych dniach stacja czynna będzie od 9 do 20.W sobotę działalność rozpocznie też Polana Szymoszkowa w Zakopanem i Koziniec w Czarnej Górze, gdzie na najmłodszych od tego sezonu czekać będzie wygodna taśma. Na dobre startuje też Wierchomla w Dwóch Dolinach.

Wczoraj odwiedziliśmy kilka stacji by podglądnąć, jak idą przygotowania do zimy. Niestety, w wielu miejscach nie jest dobrze. Tak wygląda to na Polanie Sosny w Niedzicy:Tu Szczawnik, czyli Dwie Doliny od strony Muszyny:Limanowa-SkiA na koniec Laskowa, gdzie wczoraj Małopolska oficjalnie inaugurowała sezon :)
oprac. wo/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama