Sylwester na nartach - zobacz nasze propozycje!

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Dla wszystkich tych, którzy nowy rok chcą przywitać aktywnie i zimowo niektóre stacje narciarskie przygotowały ciekawe propozycje.

Największy w Polsce sylwester na stoku - według zapowiedzi organizatora - odbędzie się na stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla. W godzinach od 9.00 do 17.00 ośrodek działał będzie normalnie, a po przerwie technicznej od 19.00 Dwie Doliny zapraszają po stronie Wierchomli na zabawę sylwestrową, która potrwa aż do 3.00 nad ranem!W sylwestrową noc o północy rozpocznie się widowiskowy pokaz – zjazd z pochodniami. Przez cały czas energetycznej muzyki będzie dostarczał Dj Play a Szałas Bacy, Restauracja „Przy wyciągu” i pizzeria nie pozwolą pozostać głodnym i spragnionym.W ostatnich latach podczas sylwestrowej zabawy na stoku w Wierchomli Małej bawiło się średnio około 1500 osób.


W Spytkowicach w Kompleksie Beskid sylwester będzie odbywał się będzie w klimacie PRL. Impreza odbywać się będzie na stoku gdzie na narciarzy czekać będą przekąski epoki Polski Ludowej oraz w położonej nieopodal restauracji, gdzie będą mogli trafić Ci, którzy już sobie pojeżdżą. Nowy Rok powitany tu będzie pokazem sztucznych ogni.
W Tyliczu sylwestrową zabawę proponuje MasterSki, w ośrodku Tylicz-Ski pojeździmy na nartach do godziny 16.Sylwestrową zabawę na stoku proponują też Arena Słotwiny w Krynicy, Kasina Ski oraz Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa. Tu wyciągi czynne będą do 1 w nocy a nowy rok zostanie powitany przy ogniskach i lampce szampana. Śmiałkowie będą mogli wziąć też udział w zjeździe z pochodniami.


W Czarnej Górze na Kozińcu sylwester powitany zostanie balowo, w karczmie przy dolnej stacji wyciągu,a w Bukowinie Tatrzańskiej na Rusin-Ski podobnie, tyle że tu karczma jest na szczycie góry.
W Białce Tatrzańskiej wyciągi działały będą jak codzień do godziny 22, a sylwestrowa zabawa odbędzie się w Termie Bania. Na tych którzy w ten niekonwencjonalny sposób zechcą przywitać Nowy Rok przygotowano dwie równoległe imprezy: Sylwestra w gaciach, który obejmuje zabawę w strefach basenowych oraz Sylwestra bez gaci w Strefie Saunarium.

wo/ zdjęcia z mat. prasowego stacji Dwie Doliny

Gdzieś jeszcze będzie działo się coś ciekawego? Jeśli macie takie wiadomości to dzwońcie 796024024 lub piszcie do nas na adres narty@malopolskaonline.pl!
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama