Weekend pełen atrakcji

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Ferie na polmetku a na małopolskich stokach czeka na narciarzy i snowboardzistów mnóstwo atrakcji.

Jutro w na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej odbędzie się akcja z cyklu Bezpiecznie na nartach. To już trzeci sezon tej popularnej inicjatywy podczas której narciarze mogą udoskonalić swoją technikę, odświeżyć sobie podstawy zasad bezpieczeństwa na stoku i w górach oraz wziąć udział w ciekawych konkursach. Na wszystkich którzy odwiedzą jutro miasteczko akcji "Bezpiecznie na nartach" czeka wiele atrakcji, a jeśli nie zdążycie jutro to kolejna odsłona cyklu odbędzie się już za tydzień po sąsiedzku, na stoku Grapa-Ski.

W Białce Tatrzańskiej trwają zawody Garmin Winter Sports Festival 2018 podczas których narciarze, snowboardziści i rowerzyści (!) wykonują niesamowite powietrzne akrobacje, zupełnie tak, jakby w grawitacja na nich nie działała.

Trwa też Vӧlkl Winter Tour - czyli testowanie najnowszych narty tej uznanej marki. Już jutro testowe miasteczko Vӧlkl zagości w Wierchomli.

W Zakopanem dziś odbywa się druga eliminacja tegorocznego Pucharu Zakopanego - zawodnicy rywalizować będą na Kasprowym Wierchu.

Narciarze biegowi juz jutro mogą zmierzyć się na liczącej trzy kilometry trasie wokół Term Chochołowskich - do zdobycia jest Puchar Chochołowskiego LOT-u.


oprac. wo
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama