Białka Tatrzańska - Kotelnica, Bania, Kaniówka

Telefon
18 26 541 33
E-mail
bok@bialkatatrzanska.pl
Strona www
bialkatatrzanska.pl
Adres
Białka Tatrzańska
Godziny otwarcia:
9.00 - 22.00
Białka Tatrzańska to ośrodek narciarski z prawdziwego zdarzenia. Składają się na niego stacje Kotelnica, Bania i Kaniówka, która w sezonie 2017/2018 zyskała połączenie z resztą ośrodka poprzez 400-metrowy wyciąg orczykowy usytuowany na zboczach Wysokiego Wierchu. Teraz po całym ośrodku poruszać się można będzie bez odpinania nart czy deski.

Białka Tatrzańska oferuje 9 kolei krzesełkowych, 12 orczyków i talerzy. Pośród 24 tras oferowanych narciarzom każdy znajdzie coś dla siebie, od początkujących, stawiających pierwsze kroki na nartach po doświadczonych narciarzy. Łącznie do dyspozycji jest w Białce Tatrzańskiej ponad 16 kilometrów tras zjazdowych oraz ponad 12 kilometrów oświetlonych i sztucznie naśnieżanych tras biegowych.

Poza szeroką ofertą kolei, wyciągów i tras, Białka Tatrzańska to także szereg hoteli, pensjonatów i karczm. Działa tu też Terma Bania - jeden z największych termalnych obiektów w Polsce.

Ośrodek dysponuje obszernymi parkingami w wielu miejscach, a narciarze poruszając się po całym ośrodku w ramach jednego karnetu TatrySki mogą zostawić samochód w dowolnym miejscu. Dobrze rozwinięta jest też oferta wypożyczalni sprzętu oraz szkoła narciarska.

Zdjęcia i mapy ze strony www.bialkatatrzanska.pl
Trasy narciarskie
Trasy narciarskie
Informacje o wyciągach i trasach narciarskich
  • 12 / 3155 m
  • 9 / 7635 m
  • 24 / 16700 m
Dodatkowe informacje
Galeria