Wyciągi Narciarskie Budzowski Wierch

Telefon
+48 501 616 036
Strona www
budzowski-wierch.com.pl
Adres
34-500 Zakopane
Krzeptówki /
Dwa kilometry od centrum zimowej stolicy Polski w dzielnicy Krzeptówki znajdują się wyciągi narciarskie Budzowski Wierch. Na stoku można przede wszystkim spotkać nowicjuszy, ale zaawansowanych narciarzy tutaj również nie brakuje


Na zboczu góry funkcjonują trzy wyciągi narciarskie jeden orczykowy i dwa talerzykowe. Narciarze jak i snowboardziści mogą korzystać z trzech tras zjazdowych o długości 250, 210 i 150 metrów. Trasy dostosowane są do narciarzy średnio zaawansowanych, ale większych trudności podczas zjazdu nie będą odczuwały osoby początkujące. Cały stok jest sztucznie naśnieżany, ratrakowany oraz oświetlony. Podczas zjazdu można podziwiać piękną panoramę Tatr i Podhala. Przy dobrej pogodzie narciarze mogą podziwiać ośnieżony Giewont.


Ośrodek w tatrach jest znany, ponieważ wszyscy mogą tutaj korzystać z darmowych przejazdów w godzinach 9: 00 – 9: 30 i 18:00 – 18:30.


Na terenie Budzowski Wierch znajduję się również punkt gastronomiczny, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Profesjonalne i przydatne wskazówki w nauce jazdy udzielają mili i wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa i snowboardingu.


materiały ze strony budzowski-wierch.skigo.pl
Trasy narciarskie
Trasy narciarskie
Informacje o wyciągach i trasach narciarskich
  • 3 / 500 m
  • 1000
Dodatkowe informacje