Czarny Groń

Telefon
+48 335 065 100
E-mail
recepcja@czarnygron.pl
Strona www
czarnygron.pl
Adres
34-125 Rzyki
Osiedle Praciaki /
Godziny otwarcia:
8.00 - 22.00
SKI Centrum Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłosników białego szaleństwa - od noclegów po szkołę narciarstwa i snowboardu. Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głeboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny!

SKI Centrum istnieje już od kilku lat, jego oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestylu, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami (sezon 2015/ 2016 - otwarcie nowego wyciągu krzesełkowego 4-osobowego!), wypożyczalnie sprzętu, knajpa ze smakowitą kuchnią, są również dostępne eleganckie noclegi w hotelowym standardzie (również apartamenty). Zapaleni narciarze i fani deski na pewno bądą bawic się doskonale, a poczatkujący... Co roku na wydzielonej części stoku działa certyfikowana szkoła narciarstwa i snowboardu, profesjonalni instruktorzy nauczą szusować każdego, bez wzgledu na wiek!

Trasy narciarskie są ratrakowane i w razie potrzeby również naśnieżane, przeszkody w Tiger Snowparku są zmieniane i testowane, a do tego częste eventy i zawody - tu naprawdę nuda się nie uda. Niemałym udogodnieniem są busy, które umożliwiają szybki transfer na stok na trasie z i do Hotelu


Materiały (tekst i mapa) pochodzą ze strony ośrodka www.czarnygron.pl


Informacje o wyciągach i trasach narciarskich
  • 2 / 400 i 100 m
  • 2 / po 600 m
  • 4 / 2000 m
  • 3
  • 1
Dodatkowe informacje