Stacja narciarska Kokuszka-ski

Telefon
668 114 193
E-mail
kokuszka.ski@interia.pl
Strona www
kokuszka-ski.pl
Adres
33-350 Piwniczna Zdrój
Stacja narciarska "Kokuszka-ski" rozpoczęła swoją działalność w sezonie zimowym 2005/2006 w miejscowości Kokuszka - 3 km od Piwnicznej Zdroju.
Stacja położona jest nad brzegiem potoku Jaworzynka, płynącym przez Kokuszkę. Wyciąg z trasami czerwoną oraz niebieską znajdują się na stoku między Cycówką, a Bystrą Górą. Ze stoku rozciąga się widok na górę Kicarz oraz panoramę miasta Piwniczna, u podnórza którego płynie rzeka Poprad.
Właściciele stacji narciarskiej zapewniają wspaniałe warunki narciarskie. Na stokach pracują armatki naśnieżające firmy Lenko oraz ratrak, dzięki którym stoki są wzorowo utrzymane. Dodatkowo trasy narciarskie są oświetlone.
Oferta ośrodka narciarskiego:
- wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego,
- 36 miejsc w hotelu z pokojami 2,3,4 osobowymi /czynny cały rok/
- dostęp do internetu Wi-Fi,
- domowa kuchnia,
- bezpłatny parking,
- szkółka narciarsko - snowboardowa,
- możliwość zorganizowania, kuligów z pochodniami, przyjęć okolicznościowych i imprez integracyjnych z grilem lub ogniskiem w szałasie położonym przy małym stoku
Trasy narciarskie znajdują się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje wszystkim wypoczywającym korzystanie z przepięknych widoków przyrody oraz świeżego powietrza. W nasze progi zapraszamy również wycieczki szkolne (tanie noclegi), dysponujemy dużym terenem wokół budynku gdzie można organizować ognisko, grill oraz latem zielone kuligi.


Materiały zdjęcia i grafiki ze strony www.kokuszka-ski.pl
Trasy narciarskie
Trasy narciarskie
Informacje o wyciągach i trasach narciarskich
  • 2 / 750 m
  • 3 / 1500 m
Dodatkowe informacje
Galeria
Wiadomości
Środa, 17 stycznia 2018 13:00

Zimowa aura w całej Małopolsce

Wydawało się że nie doczekamy się tej chwili ale jednak, zrobiło się biało! Nie są to duże i intensywne opady ale minusowa temperatura pozawala technice wesprzeć naturę.

Piątek, 24 lutego 2017 12:25

Trwa V Grand Prix Puchar Beskidcard

28 stycznia na stacji Podstolice Ski rozpoczęła się tegoroczna, piąta już edycja Pucharu Beskid Card. Kolejne zawody już w sobotę w Rytrze.

Piątek, 16 grudnia 2016 20:34

Kolejne stacje otwierają swoje trasy w ten weekend

Dziś w Tyliczu oficjalnie zainaugurowano sezon zimowy w Małopolsce, a już jutro rusza większość stacji.

Sobota, 2 stycznia 2016 08:42

Mroźna i słoneczna sobota

Prognoza na pierwszy weekend Nowego Roku przewiduje mróz i słońce - idealnie warunki do jazdy i do produkcji śniegu. Dzięki pracującym od kilku dni armatkom dziś i jutro otwierają się kolejne stoki