Kasina Ski

Telefon
18 506 51 00
E-mail
biuro@kasinaski.pl
Strona www
kasinaski.pl
Adres
34-741 Kasina Wielka
Godziny otwarcia:
9.00 - 22.00
Serdecznie zapraszamy na nasz wyciąg narciarski Śnieżnica w Kasinie Wielkiej.
Nasze stoki narciarskie są gwarancją udanej zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu dla każdego narciarza. Jeśli wybierasz się na narty w Polsce to tylko na Śnieżnicę! Nie zastanawiaj się dłużej jakie wyciągi narciarskie warto odwiedzić, odpowiedź jest prosta - zawsze Śnieżnica!

Stacja narciarska Śnieżnica zaprasza do korzystania z krzesełkowej czteroosobowej koleji linowej o długości 1100 metrów i wydajności 2400 osób na godzinę. Wyjazd na stację górną ( 900 m.n.p.m.) trwa niespełna 8 minut. W trosce o bezpieczeństwo i wygodę, dzięki wygospodarowaniu dodatkowej trasy odjazdowej z górnej stacji kolei - umożliwiamy korzystanie ze stoku Śnieżnicy także tym słabiej radzącym sobie na nartach.

Stacja narciarska Śnieżnica to wspaniały najdłuższy z najbliższych Krakowowi sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski określany jako średnio trudny. Cechą charakterystyczną jest jednolite jego pochylenie ( 21% ) na całej długości trasy, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących jak i wytrawnych narciarzy.

Trasy zjazdowe (niebieska i czerwona) o łącznej długości prawie 2700 metrów i różnicy wzniesień 290 metrów prowadzone są w całości w lesie, co polepsza parametry zjazdowe oraz uprzyjemnia jazdę nawet przy silnym, porwistym wietrze. Dla stawiających pierwsze kroki na nartach proponujemy trasę zieloną na specjalnie przygotowanej oślej łączce wraz z 120 metrowym wyciągiem talerzykowym.


materiały, zdjęcia i grafiki ze strony www.snieznica.pl
Trasy narciarskie
Trasy narciarskie
Informacje o wyciągach i trasach narciarskich
  • 1 / 100 m
  • 1 / 1100 m
  • 3 / 2750 m
  • 100
  • 1450
  • 1250
Dodatkowe informacje
Galeria